Int nej. #222636
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 10.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 88 F |
| Første registrering | 09/2017 |
| Kilometerstand | 67.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.000 kg |
| Længde i mm | 8.700 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Fast Uheldsskade bagpå, kørt ind i Polla
Placering
Tyskland, Liebenburg
Postcode: 38704
Afstand:
... km
Int nej. #222636
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 10.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.