Int nej. #219217
Aktiv
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 10.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 88 F |
| Første registrering | 02/2015 |
| Kilometerstand | 58.855 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.000 kg |
| Længde i mm | 8.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Mindre skade på bagdør
Skader
Placering
Tyskland, Melle
Postcode: 49326
Afstand:
... km
Int nej. #219217
Aktiv
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 10.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.