Int nej. #218090
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Arto 88 E
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.55)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 88 E |
| Første registrering | 04/2017 |
| Kilometerstand | 92.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.500 kg |
| Længde i mm | 8.760 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bergisch Gladbach
Postcode: 51467
Afstand:
... km
Int nej. #218090
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Arto 88 E
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.55)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.