Int nej. #201348
Aktiv
Niesmann + Bischoff Arto 79 E
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 12.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 79 E |
| Første registrering | 02/2020 |
| Kilometerstand | 47.313 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 8 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.500 kg |
| Længde i mm | 8.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Små ridser i førerhuset og en revne i vådrummet på grund af campingvognens bevægelser.
Skader
Placering
Tyskland, Lohmar
Postcode: 53797
Afstand:
... km
Int nej. #201348
Aktiv
Niesmann + Bischoff Arto 79 E
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 12.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.