Int nej. #208694
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Niesmann + Bischoff Arto 76 L
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 76 L |
| Første registrering | 04/2019 |
| Kilometerstand | 46.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.800 kg |
| Længde i mm | 7.680 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Südbrookmerland
Postcode: 26624
Afstand:
... km
Int nej. #208694
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Niesmann + Bischoff Arto 76 L
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.