Int nej. #195030
Aktiv
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 74 R |
| Første registrering | 01/2013 |
| Kilometerstand | 71.991 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.800 kg |
| Længde i mm | 7.487 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Römerberg
Postcode: 67354
Afstand:
... km
Int nej. #195030
Aktiv
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.