Int nej. #218646
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.45)
Tilgængelighed: 01. Juni 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 69 L |
| Første registrering | 03/2008 |
| Kilometerstand | 66.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 500 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Kirchham
Postcode: 94148
Afstand:
... km
Int nej. #218646
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.45)
Tilgængelighed: 01. Juni 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.