Int nej. #229395
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Morelo Palace Liner 99
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Morelo |
| Kategori | Integreret |
| Model | Palace Liner 99 |
| Første registrering | 07/2024 |
| Kilometerstand | 35.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 207 kW (281 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2998 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 11.990 kg |
| Længde i mm | 10.250 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Små, knap synlige ridser bagpå til venstre fra parkering. Bliver repareret den 11. juni hos Morelo i Schlüsselfeld.
Skader
Placering
Tyskland, Dornhan
Postcode: 72175
Afstand:
... km
Int nej. #229395
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Morelo Palace Liner 99
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.