Int nej. #222280
Aktiv
Mooveo 63 EB Schlafdach
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 15.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserveret pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Mooveo |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | 63 EB Schlafdach |
| Første registrering | 08/2025 |
| Kilometerstand | 2.900 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
En lille bule i et skab under køleskabet (Nutellakrukke)
Skader
Placering
Tyskland, Geilenkirchen
Postcode: 52511
Afstand:
... km
Int nej. #222280
Aktiv
Mooveo 63 EB Schlafdach
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 15.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserveret pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.