Int nej. #224279
Aktiv
Mobilvetta Kea P 65
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Mobilvetta |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Kea P |
| Modell | 65 |
| Første registrering | 06/2017 |
| Kilometerstand | 127.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.400 kg |
| Længde i mm | 7.380 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Navi-software er forældet
Et af vinduerne har små revner/ridser
Markisen lukker ikke ordentligt (vil blive repareret)
Køleskabsdøren var brudt ud, var limet, ikke synlig og fuldt funktionsdygtig
For 3 år siden blev et vindue ved et uheld efterladt på skrå, en sidebænk og træbeklædningen blev gennemblødt i ca. 20 minutter under et tordenvejr. Ingen vandskade. Repareret efter udtørring og udskiftning af et bræt og ikke synligt
Placering
Tyskland, Kerpen
Postcode: 50169
Afstand:
... km
Int nej. #224279
Aktiv
Mobilvetta Kea P 65
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.