Int nej. #226472
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Miller Toronto
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Miller |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Toronto |
| Modell | Toronto |
| Første registrering | 05/2025 |
| Kilometerstand | 7.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 74 kW (101 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Neuss
Postcode: 41472
Afstand:
... km
Int nej. #226472
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Miller Toronto
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.