Int nej. #9758
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Miller New York
Loading ...
(fre. 29.05.2026, 10.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Miller |
| Kategori | Alkove |
| Model | New York |
| Første registrering | 03/2022 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lette strejfskader på højre side af de påsatte beklædningsdele. Dette påvirker beklædningen af indgangen til karrosseriet og den ydre hjulkassebeklædning. Ikke nødvendigvis synlig ved første øjekast. Skaderne berører i alt 2 paneler, som muligvis kunne være malet, men ikke nødvendigvis behøver at være det. En lille hund blev sporadisk transporteret i køretøjet.
Placering
Tyskland, Jühnde
Postcode: 37127
Afstand:
... km
Int nej. #9758
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Miller New York
Loading ...
(fre. 29.05.2026, 10.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.