Int nej. #63758
Solgt
Miller Nevada
Auktionens afslutning: ons. 13.11.2024, 11.41
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Miller |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Nevada |
| Modell | Nevada |
| Første registrering | 06/2016 |
| Kilometerstand | 44.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Klasse af forurenende stoffer | Euro 5 |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.300 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Airbag til føreren | |
| Bakkestart-assistent | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Polstring | Alcantara/suede |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Pattensen
Postcode: 30982
Afstand:
... km
Int nej. #63758
Solgt
Miller Nevada
Auktionens afslutning: ons. 13.11.2024, 11.41
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.