Int nej. #219633
Aktiv
Miller Montana Special Edition
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Miller |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Montana |
| Model | Special Edition |
| Første registrering | 11/2017 |
| Kilometerstand | 34.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.380 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Der var en lille vandskade. ,
Placering
Tyskland, Lübesse
Postcode: 19077
Afstand:
... km
Int nej. #219633
Aktiv
Miller Montana Special Edition
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.