Int nej. #226389
Mulighed for at købe
Mercedes-Benz Vito
Denne auktion er udløbet (tors. 21.05.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Mercedes-Benz |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Vito |
| Første registrering | 03/2015 |
| Kilometerstand | 158.500 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 105 kW (143 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2143 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.050 kg |
| Længde i mm | 5.140 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Stenslag på motorhjelmen
Normale ridser
Skader
Placering
Tyskland, Adendorf
Postcode: 21365
Afstand:
... km
Int nej. #226389
Mulighed for at købe
Mercedes-Benz Vito
Denne auktion er udløbet (tors. 21.05.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.