Int nej. #219044
Mulighed for at købe
Mercedes-Benz Marco Polo Edition AMG-Line
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 14.55)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Mercedes-Benz |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Marco Polo |
| Modell | Edition AMG-Line |
| Første registrering | 05/2020 |
| Kilometerstand | 86.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1950 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.100 kg |
| Længde i mm | 5.140 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Bluetooth |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Små ridser på højre forkofanger og højre bagkofanger
Info her:
https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/mercedes-benz-v250-marco-polo-kueche-led-ahk-acc-markise-leder/3371212056-220-1376?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android
Skader
Placering
Tyskland, Nordkirchen
Postcode: 59394
Afstand:
... km
Int nej. #219044
Mulighed for at købe
Mercedes-Benz Marco Polo Edition AMG-Line
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 14.55)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.