Int nej. #217210
Aktiv
Mercedes-Benz Marco Polo
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Mercedes-Benz |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Marco Polo |
| Modell | Unbekannt |
| Første registrering | 12/2017 |
| Kilometerstand | 133.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2143 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | R358RT |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.140 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| ESP | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Nederlandene, Bodegraven
Postcode: 2411BG
Afstand:
... km
Int nej. #217210
Aktiv
Mercedes-Benz Marco Polo
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.