Int nej. #206840
Mulighed for at købe
MegaMobil Sport 640
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.57)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | MegaMobil |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | Sport 640 |
| Første registrering | 03/2023 |
| Kilometerstand | 10.060 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.200 kg |
| Længde i mm | 6.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Dresden
Postcode: 01217
Afstand:
... km
Int nej. #206840
Mulighed for at købe
MegaMobil Sport 640
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.57)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.