Int nej. #224805
Aktiv
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | MegaMobil |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | Mega Mobil Lounge |
| Første registrering | 09/2021 |
| Kilometerstand | 45.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.200 kg |
| Længde i mm | 6.200 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Elruder foran | |
| Lyssensor | |
| Radio og lyd | USB-forbindelse |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Nogle ridser på fælgen og i højre side på grund af bøsninger. Passagersædet har været afmonteret.
Placering
Tyskland, Welztow
Postcode: 03119
Afstand:
... km
Int nej. #224805
Aktiv
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.