Int nej. #200581
Aktiv
McLouis MC2-73G
Loading ...
(man. 30.03.2026, 16.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | McLouis |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | MC2-73G |
| Første registrering | 06/2015 |
| Kilometerstand | 86.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | T-567-PR |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.380 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Nederlandene, Andijk
Postcode: 1619CJ
Afstand:
... km
Int nej. #200581
Aktiv
McLouis MC2-73G
Loading ...
(man. 30.03.2026, 16.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.