Int nej. #44957
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Malibu I 441 LE
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 16.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Malibu |
| Kategori | Integreret |
| Model | I 441 LE |
| Første registrering | 02/2021 |
| Kilometerstand | 47.901 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Klasse af forurenende stoffer | Euro 6d-TEMP |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.675 mm |
Udstyr
| ABS | |
| Airbag til forsædepassager | |
| Airbag til føreren | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Polstring | Stof |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Forlygter | Kørelys i dagtimerne |
| Servostyring | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Borken
Postcode: 46325
Afstand:
... km
Int nej. #44957
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Malibu I 441 LE
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 16.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.