Int nej. #217033
Aktiv
Malibu 540 DB compact
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.33)
Tilgængelighed: 30. April 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Malibu |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | 540 |
| Modell | DB compact |
| Første registrering | 10/2021 |
| Kilometerstand | 53.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.410 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Bagside |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Trailerkoblingen har visuelt større områder med rust.
Skader
Placering
Tyskland, Wolfenbüttel
Postcode: 38302
Afstand:
... km
Int nej. #217033
Aktiv
Malibu 540 DB compact
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.33)
Tilgængelighed: 30. April 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.