Int nej. #24202
Solgt
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Auktionens afslutning: tirs. 02.04.2024, 16.01
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | LMC |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | Tourer 64 / 4.25 t |
| Første registrering | 04/2012 |
| Kilometerstand | 140.250 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Klasse af forurenende stoffer | Euro 5 |
| Miljømærke | 4 (grøn) |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.250 kg |
| Længde i mm | 6.358 mm |
| Bredde i mm | 2.050 mm |
| Højde i mm | 2.650 mm |
| Køretøjets identifikationsnummer | ***************** |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Hoveddækkenes tilstand (vurdering) | godt |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
| Tilstand af andet sæt dæk (vurdering) | dårlig |
Udstyr
| ABS | |
| Airbag til forsædepassager | |
| Airbag til føreren | |
| Aftagelig anhængerkobling | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Bakkestart-assistent | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Polstring | Stof |
| Radio og lyd | Apple CarPlay |
| Forlygter | Kørelys i dagtimerne |
| Servostyring | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Defekt gulv foran bordet
Defekt mørklægningsgardin på skydedøren
Tråden på insektnettet på skydedøren er revet, ny trådrulle tilgængelig
En gasflamme på kogepladen fungerer kun på halv kraft
Tegn på brug i overensstemmelse med alderen
.
Skader
Placering
Tyskland, Pulheim
Postcode: 50259
Afstand:
... km
Int nej. #24202
Solgt
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Auktionens afslutning: tirs. 02.04.2024, 16.01
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.