Int nej. #192449
Aktiv
LMC Style Lift 430 K
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 11.53)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Profil af campingvogn
| Mærke | LMC |
| Model | Style Lift 430 K |
| Første registrering | 08/2021 |
| Tilladt totalvægt i kg | 1.700 kg |
| Mover/manøvreringshjælp | Nej, det er det ikke |
| HU gyldig | Ja |
| HU gyldig indtil | 09/2027 |
| Længde i mm | 6.834 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Anti-slosh-kobling | Ja |
| Parkering / klimaanlæg på taget | Nej, det er det ikke |
| Antal sovepladser | 6 |
Udstyr
| Spildevandstank | |
| ATC / antiudskridningssystem | |
| Påløbsbremsesystem | |
| Kabyssen | |
| Beskyttelse af trækstang | |
| Køjesenge / Køjesenge | |
| Mørklægning af vinduer | |
| Ferskvandstank | |
| Gasopvarmning | |
| GRP-tag | |
| Løfteseng | |
| Køleskab | |
| Stabilitetsstøtter | |
| Markise | |
| WC |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Mindre bule foran til venstre, bageste højre rørliste bøjet, mindre tegn på slid indvendigt
Placering
Tyskland, Rutesheim
Postcode: 71277
Afstand:
... km
Int nej. #192449
Aktiv
LMC Style Lift 430 K
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 11.53)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.