Int nej. #223979
Mulighed for at købe
LMC Scandica 736 K
Denne auktion er udløbet (fre. 15.05.2026, 15.32)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Profil af campingvogn
| Mærke | LMC |
| Model | Scandica 736 K |
| Første registrering | 06/2012 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Mover/manøvreringshjælp | Ja |
| HU gyldig | Ja |
| HU gyldig indtil | 10/2026 |
| Længde i mm | 9.490 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Anti-slosh-kobling | Ja |
| Parkering / klimaanlæg på taget | Ja |
| Antal sovepladser | 6 |
Udstyr
| Spildevandstank | |
| Antal tilslutninger til gasflasker | 2 |
| Ovn | |
| Kabyssen | |
| Beskyttelse af trækstang | |
| Fransk seng | |
| Brusebad | |
| Køjesenge / Køjesenge | |
| Cykelholder | |
| Mørklægning af vinduer | |
| Ferskvandstank | |
| Gulvvarme | |
| Gasopvarmning | |
| Køleskab | |
| Markise | |
| Separat bruser | |
| Stabilitetsstøtter | |
| TV/SAT-anlæg | |
| Markise | |
| WC |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Odelzhausen
Postcode: 85235
Afstand:
... km
Int nej. #223979
Mulighed for at købe
LMC Scandica 736 K
Denne auktion er udløbet (fre. 15.05.2026, 15.32)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.