Int nej. #227155
Genforhandling
LMC Liberty Cruiser 721 G
Auktionens afslutning: tors. 21.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | LMC |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Liberty Cruiser 721 G |
| Første registrering | 07/2013 |
| Kilometerstand | 110.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.310 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Indikator til venstre for hurtig cyklus kun indeni, uden for normal funktion.
Sengens tagluge helt ny i 2026.
Toilet- og bruseluger nye i 2025
Placering
Tyskland, Barnstorf
Postcode: 49406
Afstand:
... km
Int nej. #227155
Genforhandling
LMC Liberty Cruiser 721 G
Auktionens afslutning: tors. 21.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.