Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
| Mærke | LMC |
| Kategori | Alkove |
| Model | Liberty 560 |
| Første registrering | 10/2002 |
| Kilometerstand | 190.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.400 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Partikelfilter |
- havde vandskader i alkoven med de tidligere ejere, som blev repareret inklusive et nyt vindue i alkoven
- Vi havde en lille lækage i taget, hvor satellitkablerne går ind, forseglet og så vidt vi ved tørt
- Vi fik koblet parabolantennen fra, da den aldrig blev brugt
- Toiletskyl blev afbrudt, da der ikke kom nok vand ud
- Lakken på motorhjelmen skaller lidt af, vi fik at vide, at det er en "Ducato-sygdom", men det generede heller ikke os
- Små buler rundt omkring på køretøjet, det er ikke et nyt køretøj
- Forteltet trænger til at blive rengjort
- Nettet i fluenetdøren i bunden har løsnet sig, men det generede heller ikke os
- Bilradioen virker ikke (men vi har ikke fået den tjekket for at se, hvad problemet er, vi har en Bluetooth-boks, der er forbundet med vores mobiltelefon).
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu