Int nej. #193561
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
LMC Liberty
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.51)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | LMC |
| Kategori | Alkove |
| Model | Liberty |
| Første registrering | 03/1994 |
| Kilometerstand | 187.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.100 kg |
| Længde i mm | 5.650 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bad Abbach
Postcode: 93077
Afstand:
... km
Int nej. #193561
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
LMC Liberty
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.51)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.