Int nej. #136503
Slutninger
LMC Ducato
Auktionens afslutning: tors. 25.09.2025, 15.27
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | LMC |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Ducato |
| Første registrering | 08/1996 |
| Kilometerstand | 145.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.200 kg |
| Længde i mm | 5.552 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Køretøjet har brugsspor og små buler på aluminiumsoverdelen, men det påvirker ikke tætheden.
Skader
Placering
Tyskland, Krefeld
Postcode: 47809
Afstand:
... km
Int nej. #136503
Slutninger
LMC Ducato
Auktionens afslutning: tors. 25.09.2025, 15.27
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.