Int nej. #213980
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
LMC Cruiser Comfort T 732 G
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.25)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | LMC |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Cruiser Comfort T 732 G |
| Første registrering | 10/2019 |
| Kilometerstand | 36.766 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.400 kg |
| Længde i mm | 7.525 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Seevetal
Postcode: 21220
Afstand:
... km
Int nej. #213980
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
LMC Cruiser Comfort T 732 G
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.25)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.