Int nej. #226737
Genforhandling
LMC 530K
Auktionens afslutning: ons. 20.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Profil af campingvogn
| Mærke | LMC |
| Model | 530K |
| Første registrering | 04/2003 |
| Tilladt totalvægt i kg | 1.500 kg |
| Mover/manøvreringshjælp | Ja |
| HU gyldig | Ja |
| HU gyldig indtil | 08/2027 |
| Længde i mm | 6.802 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Anti-slosh-kobling | Ja |
| Parkering / klimaanlæg på taget | Nej, det er det ikke |
| Antal sovepladser | 4 |
Udstyr
| Antal tilslutninger til gasflasker | 1 |
| Påløbsbremsesystem | |
| Kabyssen | |
| Enkeltseng | |
| Cykelholder | |
| Ferskvandstank | |
| Gasopvarmning | |
| Køleskab | |
| TV/SAT-anlæg | |
| Recirkulationssystem | |
| Markise | |
| WC |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Let haglskade på taget
Skade på dør repareret
Placering
Tyskland, Hüffler
Postcode: 66909
Afstand:
... km
Int nej. #226737
Genforhandling
LMC 530K
Auktionens afslutning: ons. 20.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.