Int nej. #222846
Aktiv
Laika Kreos 5010
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 15.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Laika |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Kreos 5010 |
| Første registrering | 07/2011 |
| Kilometerstand | 58.585 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.250 kg |
| Længde i mm | 7.390 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Den tidligere ejer havde vandskader på venstre side, blev repareret, desværre er der ingen billeder af det, små lakskader foran på fronttaget, bagdøren til højre og motorhjelmen.
Placering
Tyskland, Bad Homburg
Postcode: 61348
Afstand:
... km
Int nej. #222846
Aktiv
Laika Kreos 5010
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 15.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.