Int nej. #225087
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Laika Ekovip 5.0
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.42)
Tilgængelighed: 12. Juni 2026
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Laika |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Ekovip 5.0 |
| Første registrering | 12/1997 |
| Kilometerstand | 268.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.800 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lette lakskader, trin defekt, men stadig funktionelt Aldersrelaterede defekter
Placering
Tyskland, Halberstadt
Postcode: 38820
Afstand:
... km
Int nej. #225087
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Laika Ekovip 5.0
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.42)
Tilgængelighed: 12. Juni 2026
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.