Int nej. #217144
Aktiv
Laika Ecovip 5
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 10.03)
Tilgængelighed: 27. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Laika |
| Kategori | Alkove |
| Model | Ecovip 5 |
| Første registrering | 01/1998 |
| Kilometerstand | 185.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 2.850 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Alufælge | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lækage øverst til højre, tag - repareret
Aluminiumsbeklædning nederst til højre lidt slidt
Placering
Tyskland, 21035 Hamburg
Postcode: 21035
Afstand:
... km
Int nej. #217144
Aktiv
Laika Ecovip 5
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 10.03)
Tilgængelighed: 27. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.