Int nej. #218557
Aktiv
Laika 695X
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 14.35)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Laika |
| Kategori | Alkove |
| Model | 695X |
| Første registrering | 10/2009 |
| Kilometerstand | 50.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2402 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.850 kg |
| Længde i mm | 7.297 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Jeg udskiftede tagvinduerne, fordi de allerede var gamle, og et af dem var utæt.
Startbatteriet er allerede gammelt og vil snart blive udskiftet.
Nogle ridser på ydersiden er knap synlige på grund af buske og grene, men de er synlige.
udløbet på spildevandstanken på køkkensiden er tæt, men hvis du trækker skyderen helt ud for at tømme den, slingrer stangen og kan kun lukkes igen ved at prøve flere gange. sandsynligvis er den stive forbindelse mellem trækhåndtaget og spoleventilen brudt.
Placering
Tyskland, Kaufbeuren
Postcode: 87600
Afstand:
... km
Int nej. #218557
Aktiv
Laika 695X
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 14.35)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.