Int nej. #228245
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Laika 2109H
Loading ...
(man. 25.05.2026, 10.05)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Laika |
| Kategori | Integreret |
| Model | 2109H |
| Første registrering | 05/2026 |
| Kilometerstand | 50 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.090 kg |
| Længde i mm | 6.590 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen defekter 18 tommer aluminium inverter, 2 KW solsystem, lithium 320ah, udendørs bruser, udendørs gasforbindelse, elektrisk markise med LED Køretøjet er nyt uden registrering ...
Placering
Tyskland, Rheine
Postcode: 48431
Afstand:
... km
Int nej. #228245
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Laika 2109H
Loading ...
(man. 25.05.2026, 10.05)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.