Int nej. #224606
Aktiv
La Strada FLY
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 13.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | La Strada |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | FLY |
| Første registrering | 08/2000 |
| Kilometerstand | 242.908 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 84 kW (114 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2799 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | L-601-DH |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.300 kg |
| Længde i mm | 5.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Nederlandene, Menaam
Postcode: 9036NS
Afstand:
... km
Int nej. #224606
Aktiv
La Strada FLY
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 13.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.