Int nej. #218080
Mulighed for at købe
Knaus Van TI Plus 700 LF
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 13.12)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Van TI Plus |
| Modell | 700 LF |
| Første registrering | 06/2023 |
| Kilometerstand | 5.800 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.450 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Buchholz in der Nordheide
Postcode: 21244
Afstand:
... km
Int nej. #218080
Mulighed for at købe
Knaus Van TI Plus 700 LF
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 13.12)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.