Int nej. #217523
Genforhandling
Knaus Van TI Plus 650 MEG
Auktionens afslutning: man. 27.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Van TI Plus |
| Modell | 650 MEG |
| Første registrering | 09/2023 |
| Kilometerstand | 43.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.950 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Tauting
Postcode: 82436
Afstand:
... km
Int nej. #217523
Genforhandling
Knaus Van TI Plus 650 MEG
Auktionens afslutning: man. 27.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.