Int nej. #196125
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Van TI 650 MEG
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Van TI |
| Modell | 650 MEG |
| Første registrering | 06/2013 |
| Kilometerstand | 70.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.685 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Venstre baglygte har en revne
Placering
Tyskland, Amerang
Postcode: 83123
Afstand:
... km
Int nej. #196125
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Van TI 650 MEG
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.