Int nej. #227052
Mulighed for at købe
Knaus Traveller
Denne auktion er udløbet (tors. 21.05.2026, 15.40)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Første registrering | 07/1996 |
| Kilometerstand | 255.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.090 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Bluetooth, Berøringsskærm |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Alderstegn på ydersiden, let fugtig af olie,
Placering
Tyskland, Sassnitz
Postcode: 18546
Afstand:
... km
Int nej. #227052
Mulighed for at købe
Knaus Traveller
Denne auktion er udløbet (tors. 21.05.2026, 15.40)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.