Int nej. #224829
Aktiv
Knaus Traveller
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Første registrering | 06/1996 |
| Kilometerstand | 150.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 60 kW (82 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1929 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.200 kg |
| Længde i mm | 5.270 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Vi er opmærksomme på dette:
Kropsbatteri ødelagt
1 vindue i alkoven er limet
Forskellige mindre rustpletter
Cykelstativet har brug for nye holdestænger
Placering
Tyskland, Köln
Postcode: 51145
Afstand:
... km
Int nej. #224829
Aktiv
Knaus Traveller
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.