Int nej. #217918
Genforhandling
Knaus Travel-Liner 708 G
Auktionens afslutning: tirs. 12.05.2026, 12.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Travel-Liner |
| Modell | 708 G |
| Første registrering | 07/2001 |
| Kilometerstand | 144.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.080 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Soltau
Postcode: 29614
Afstand:
... km
Int nej. #217918
Genforhandling
Knaus Travel-Liner 708 G
Auktionens afslutning: tirs. 12.05.2026, 12.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.