Int nej. #224329
Mulighed for at købe
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 14.50)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Tourer Van |
| Modell | 500 MQ Vansation |
| Første registrering | 02/2023 |
| Kilometerstand | 53.093 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.980 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Små buler og ridser på kroppen
Skader
Placering
Tyskland, Fürth
Postcode: 90766
Afstand:
... km
Int nej. #224329
Mulighed for at købe
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 14.50)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.