Int nej. #219849
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Tourer Van |
| Modell | 500 MQ Vansation |
| Første registrering | 05/2023 |
| Kilometerstand | 26.500 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1968 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.200 kg |
| Længde i mm | 5.890 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Apple CarPlay |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Vandpumpen i opholdsrummet fungerer ikke i øjeblikket.
Fluenettet i overbygningsdøren skal udskiftes.
Placering
Tyskland, Nidderau
Postcode: 61130
Afstand:
... km
Int nej. #219849
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.