Int nej. #206636
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sunliner
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 16.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Sunliner |
| Første registrering | 10/2003 |
| Kilometerstand | 17.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | 65XJTK |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Bagside |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Nederlandene, Zeewolde
Postcode: 8224
Afstand:
... km
Int nej. #206636
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sunliner
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 16.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.