Int nej. #227716
Aktiv
Knaus Sun Traveller 575
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.27)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Model | 575 |
| Første registrering | 03/1998 |
| Kilometerstand | 90.488 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.400 kg |
| Længde i mm | 5.770 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Vinduesruder delvist ridsede og små revner, afrevne kanter på sædebænken, lille beskadiget område på døren til det bageste opbevaringsrum, sidebeklædning til højre ombygget, små buler på alkoven, forreste kofanger mangler (maling),
paneler/bagkofanger små revner,
Lås på passagerdør defekt
Skader
Placering
Tyskland, Königshain-Wiederau
Postcode: 09306
Afstand:
... km
Int nej. #227716
Aktiv
Knaus Sun Traveller 575
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.27)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.