Int nej. #231675
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 10.07)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Unbekannt |
| Første registrering | 05/2006 |
| Kilometerstand | 125.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 100 kW (136 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2953 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.850 kg |
| Længde i mm | 7.100 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Tegn på brug
Placering
Tyskland, Rethwisch Gem. Börgerende-Rethwisch, Rethwisch
Postcode: 18211
Afstand:
... km
Int nej. #231675
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 10.07)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.