Int nej. #225131
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 11.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Første registrering | 03/2002 |
| Kilometerstand | 215.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | 88bvjt |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.009 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Apple CarPlay, Berøringsskærm |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
normale brugersporer, men med venstre og højre en revne og en deukje, men intet hvad der er helt noemenswaardig. der sidder en plek aan de binnenzijde van het luik waar de gasfles zich bevind waarvan het binnenpaneel wat rot is.
Placering
Nederlandene, Waalre
Postcode: 5582BP
Afstand:
... km
Int nej. #225131
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 11.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.