Int nej. #209050
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sun Traveller
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Første registrering | 04/2001 |
| Kilometerstand | 113.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.680 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Elruder foran |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Fluenetdør: defekt net, markise: lille revne (blev lappet nødtørftigt sammen), gummipakning i tagvinduet skal udskiftes, gasbrænder på komfuret virker - men ikke længere i fuldt omfang (delvis lille flamme)
Placering
Tyskland, Dinkelscherben
Postcode: 86424
Afstand:
... km
Int nej. #209050
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sun Traveller
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.